Azuwater and Azuvoda

Spremnik za vodu TITANIUM

Opis

AZU Voda, TITANIUM je horizontalni cilindrični spremnik načinjen od stakloplastike (GRP), idealan za podzemnu ugradnju. Spremnik je izrađen najnaprednijom svjetskom inovativnom tehnologijom te je mnogo otporniji od predhodne genaracije proizvoda. Spremnik TITANIUM zahvaljujući visokoj kvaliteti materijala i tehnologiji izrade može biti ugrađen u područje s prisutnim podzemnim vodama bez potrebe zasipavanja betonom te se zbog takvih karakteristika može uspoređivati s betonskim spremnicima. Industrijska i proizvodna linija su zaštićene patentom. Spremnik TITANIUM može prema zahtjevu biti opremljen različitim inspekcijskim oknima, a unutrašnjost može biti podijeljena različitim pregradama.

TOP

Karakteristike

Spremnik za akumulaciju TITANIUM je idealno riješenje kod uređaja za pročišćavanje otpadnih voda ili kod sustava za sakupljanje kišnice koji se ugrađuju u područje s prisutnim podzemnim vodama.
Spremnik za akumulaciju je potpuno nepropustan što garantira napredni proizvodni proces, a može se koristiti i za akumulaciju otpadnih voda.
Zbog svoje relativno male težine (osobito s obzirom na betonske spremnike) postižu se velike uštede pri transportu, manipulaciji i ugradnji.
Armirani poliester je trajan i otporan na koroziju. Tank TITANIUM ima jamstveni rok deset godina.

TOP

Tehničke specifikacije

TITANIUM je spremnik izrađen od poliestera ojačanog staklenim vlaknima za podzemnu ugradnju. Spremnik se može koristiti u različitim uvijetima, s različitim načinima ugradnje.
IMAGE 02-08-01_01_Titanium_13

Svi spremnici su opremljeni polietilenskim poklopcem, njegovu visinu je moguće produžiti pomoću klasične korugirane cijevi.
Dostupne su verzije s više komora.

IMAGE 02-08-01_01_Titanium_06

Svi spremnici imaju garanciju 10 godina.

Dimenzije spremnika..

WBHLH1Wg
Name[m3][cm][cm][cm][cm][kg]
TITANUM 3316016020750140
TITANUM 4416016026350160
TITANUM 5516016031750180
TITANUM 6616016037050200
TITANUM 7716016042450220
TITANUM 8816016047750240
TITANUM 9916016053150260
TITANUM 101016016058450280
TITANUM 111116016063850300
TITANUM 121216016069150320
TITANUM 131316016074550340
TITANUM 141416016079850360
TITANUM 151516016085150380
TITANUM 161616016090550400

NAPOMENA: Podaci nisu obvezujući i mogu se promijeniti bez prethodne najave.
Znakovi prikazani na slikama i u tablici imaju sljedeća značenja:

W – volumen
B – ukupna širina
H – ukupna visina (bez grla)
L – ukupna dužina
H1 – visina grla
H2 – visina ulazne cijevi
Wg – težina

Za više informacija, ponude, nestandardna ili prilagođenih rješenja, molimo kontaktirajte naš tehnički odjel.

TOP